Borovská padesátka kladským pomezím

Tak jsme to dotáhli na 50 ročníků. Přípravy vrcholí a můžeme vás všechny pozvat na jubilejní ročník. Základní trasy 50 km bude ve znamení prvního ročníku. Plakát ke stažení (případné vyvěšení kdekoliv vítáme) je zde.
49. ročník dálkového pochodu vás zavede opět do krásných koutů Orlických hor a Kladského pomezí. Tradičně jsou připravené trasy pro všechny věkové kategorie, včetně skvělého občerstvení. Letos vás čeká v cíli i novinka. Tak přijďte na procházku.
Osmačtyřicátý ročník Borovské padesátky vás opět zavede do krásného prostředí Kladského pomkezí a Orlických hor. Děti si přijdou na své v Pohádkovém lese. Termín jako vždy - poslední sobota v měsíci květnu, 27.5.2017.
Dne 12. listopadu 1969 jednali členové TJ Sokol Borová o uspořádání dálkového pochodu „Borovská padesátka kladským pomezí“, což se příští rok uskutečnilo.   Poslední květnovou sobotu v roce 1970 se konal 1. ročník dálkového pochodu „Borovská padesátka kladským pomezí“   Trasa vedla...
Borovska_padesatka.pdf (148,1 kB)   Borovskou padesátku skvělými potravinami podporuje ZEPO Bohuslavice nad Metují.

TJ Sokol Borová dana.borova@centrum.cz